Kontakt

KONTAKT BarTel Białystok

Systemy Łączności Telefonicznej BARTEL Białystok

Adres:
ul. Zwycięstwa 10
15-703 Białystok

DZIAŁ HANDLOWY i SERWIS 24h / ZGŁOSZENIE AWARII
biuro@bartel.bialystok.pl

tel: 856612666

Godziny pracy:
Pon. – Pt.  07:30 – 18:00
Sob.  9:00 – 13:00

SERWIS 24h

  Ekspresowy serwis i naprawa central telefonicznych, oraz telefonów przewodowych i bezprzewodowych.

  Wykonanie i naprawa okablowania sieci telefonicznej, układanie przewodów.

  Montaż i programowanie centrali telefonicznej i telefonów systemowych, VoIP, SIP, aplikacji i oprogramowania na komputer.

  ZOBACZ WIĘCEJ >>>

  Jeżeli potrzebna mała centrala telefoniczna do firmy, szkoły, przedszkola, urzędu, biura, warsztaty, sklepu, kancelarii, przychodni, … możesz kupić bezpośrednio: Białystok Dystrybutor SLICAN.

  Tania centrala telefoniczna Białystok. ZOBACZ WIĘCEJ >>>

  Wirtualna centrala telefoniczna może mieć zastosowanie do 2-3 telefonów. Jej możliwości są ograniczone ponieważ jak na dzisiejsze czasy nie zastąpi central telefonicznych, które można rozbudowywać o różnego rodzaju linie miejskie i wewnętrzne, moduły. Można integrować z programami i aplikacjami w każdej dziedzinie biznesu i branży.

  Centrala telefoniczna to urządzenie, które w każdej firmie, urzędzie, szpitalu, przychodni, musi działać niezawodnie i stabilnie przez cały czas. Ale awaria lub nieprawidłowa praca telefonów nawet przez niedługi okres to utrata kontaktu z klientami i często także utrata zysków, a nawet to sprawa życia i śmierci – w sytuacji jeżeli nie możemy dodzwonić się na pogotowie, policję, straż pożarną, przychodni …

  Slican NCP-CM 300/400/600 to nowatorski system telekomunikacyjny Centrala Telefoniczna IP PABX dedykowany dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw posiadających swoje oddziały rozlokowane topograficznie.
  Ponieważ modułowa budowa pozwala obsłużyć do kilku tysięcy abonentów.
  Usługi IP uruchamiane są w oparciu o moduł sterujący Call Manager, natomiast abonenci oraz łącza TDM w oparciu o opcjonalnie półki rozszerzeń Gateway dowolnie rozlokowane w różnych lokalizacjach kraju i świata.  ZOBACZ URZĄDZENIA >>>

  Raz na jakiś czas występują burze i nie ma 100% możliwości aby uniknąć uszkodzenia urządzeń elektrycznych – trzeba być tego świadomym i w takich sytuacjach jesteśmy gotowi do podjęcia czynności serwisowych i naprawy.